Adminisztratív ügyintéző

Ha pályakezdő vagy és keresed a következő nagy kihívást, akkor a következő álláslehetőségünk Neked szól! Az alábbi munkalehetőségünk segít Neked abban, hogyan találd meg az energiaszektor világában rejlő lehetőségeket, valamint hozzáértő kollégák támogatnak majd téged abban, hogyan elérd kitűzött karriercéljaidat. A 6 hetes betanulási idő alatt garantáltan nem fogsz unatkozni!

Partnercégünk meghatározó szereplője a magyar energiarendszernek, sikeres és versenyképes tevékenységével fontos szerepet vállal az ország energiastratégiai céljainak megvalósításában. Az egyre bővülő portfóliója lefedi a teljes magyar energetikai szektort.

Feladatok

  • Telefonos segítségnyújtás az ügyfelek számára

  • Felmerülő kérdések megválaszolása

  • Ezekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Requirements:
  • Jó kommunikációs képesség

  • Ügyfélorientált hozzáállás

Benefits:
  • Összetartó, támogató csapat

  • Jó hangulatú megbeszélések

  • Kölcsönzötti munkaviszony

  • Versenyképes bér (25 év alatti szja érvényesíthető)

  • Motivációs bér

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek)

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)

  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények

  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Qualities:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Debrecen
Full time

Published on 13.06.2024