Adminisztratív asszisztens

Feladatok:

  • Ügyfél kapcsolattartó kollégák munkájának támogatása
  • A fizikailag tárolt dokumentumok, mappák rendszerezése, archiválása
  • Belső ellenőrzésre/auditra bekért anyagok összegyűjtése
  • Havi díjszámítással kapcsolódó ellenőrzési feladatok
  • Havi költségkimutatás készítése ügyfelek számára
  • Számlanyitások indítása
  • Statisztikák és egyéb háttéranyagok készítése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti min. 30-40 óra vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1350 Ft/óra diákbér
  • Gyakorlati tudás elsajátítása

Előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Bankban szerzett tapasztalat

Jelentkezés Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Budapest
Part time

Published on 15.04.2021