Adminisztrációs munkatárs

A Magyar Telekom Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójaként több millió kapcsolattal kötődik ügyfelei életéhez. Törekednek az innovatív megoldásokra, amivel áthidalhatják a távolságot ember és ember között, állandó fejlesztéseikkel növelik az egyén lehetőségeit, így az ország versenyképességét.

Feladatok:

  • Beérkezett papír alapú szerződések rendszerezése, iktatása, aláírásra előkészítése
  • Scannelés
  • Dokumentumok rögzítése a belső rendszerekben és excelben

Elvárások:

  • Nappali tagozatos tanulói / hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. év
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétköznapokon 8:00 - 16:00
  • A feladat 1 hónapos időtartamban végezhető, ezért a teljes időszak vállalása kötelező

Amit kínálunk

  • Br. 1107 Ft/óra diákbér
  • Alkalmi diákmunka

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Budapest
Part time, Apprenticeships

Published on 04.02.2021