Adminisztrációs munkatárs

Az elmúlt 30 évben cégünk új, sajátos technológiák kifejlesztésével büszkélkedhet az általános építészeti üzletágban, az építés, mélyépítés és ingatlanfejlesztés területén.
Komárom-Esztergom megyei partnervállalatunk keresi új munkatársát

pozícióba

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatokban való segítségnyújtás
  • Építéssel kapcsolatos dokumentumok előkészítése (építési engedélyek stb.)
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő gazdasági, üzleti vagy építészeti felsőfokú tanulmányok
  • Releváns felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs képesség, megbízhatóság
  • MS Office (Microsoft Exel) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Komplex, új kihívásokkal teli pozíció
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben
  • Barátságos csapat

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el magyar és angol önéletrajzod a “jelentkezem” gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 08.07.2020