Adminisztrációs munkatárs

A Humánerőforrás Gazdálkodási Igazgatóságunkra keressük új munkatársunkat

munkakörre.

Mi lesz a feladatod?

  • Munkavállalói részvényprogramhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
    • kapcsolatfelvétel és folyamatos kapcsolattartás munkavállókkal
    • munkavállalók részvételhez kapcsolódó nyilatkozatainak elkészítése, kezelése, archiválása
    • szerződések adminisztrálása és könyvelése
    • adóigazolások, bejövő számlák és kifizetések nyomon követése
    • bankszámla kivonatok feldolgozása
    • új belépő munkavállalók tájékoztatása
  • Vezető tisztségviselőkkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Javadalmazás politika módosítások státuszának nyomon követése
  • Bizottsági anyagok karbantartása
  • Határozati összesítők készítése és adatszolgáltatás MNB részére
  • Számlázási feladatokban való aktív részvétel, adatszolgáltatás a könyvelés részére
  • Területi tagságokkal összefüggő dokumentumok érkeztetése, ellenőrzése, valamint adatbázisok folyamatos karbantartása

Mit várunk Tőled?

  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Választékos fogalmazás, hivatalos írásbeli kommunikáció ismerete
  • Bizalmas adat és ügykezelés
  • Önálló munkavégzés, saját hatáskörön belüli döntés képessége
  • Informatikai rendszerek magabiztos használata
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Ügyfélközpontúság
  • Fókuszáltság, monotónia tűrő képesség

Amit előnynek tartunk:

  • Hasonló tevékenységi körben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Kijelölt mentort, aki segíti az új kolléga betanulását és integrálódását
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Fejlődési, tanulási lehetőséget belső képzési programjainkon
  • Fiatalos, támogató csapatban, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • Versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Budapest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 27.02.2020