Adminisztrációs gyakornok-operáció

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Feladatok:

  • A Budapest Bank operációs osztályának támogatása
  • Adatrögzítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Heti minimum 30 óra vállalása
  • 4-5 hónapos gyakornoki idő

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Multinacionális környezet
  • Önálló felelősséggel járó feladatok

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Budapest
Part time

Published on 25.11.2020