Adminisztrációs gyakornok

A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal. A világítástechnika minden területén szeretnénk kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtunk ügyfeleink számára beltéri és kültéri világítás területén, legyen szó beltéri szabályozható fényforrásokról vagy közúti/utcai világításról. Emellett az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat tervezünk. Feladatok:

  • Alapvető irodai feladatok ellátása
  • Fénymásolás, szkennelés, iratok iktatása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Munkatársak munkájának támogatása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

  Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatszellem

Munkaidő

  • Heti minimum 25 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség (min. 6 hónap)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Irodai munkavégzés

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Budapest
Part time

Published on 18.01.2021