AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Tolmács (diák)

Ha Te is szívesen kommunikálsz másokkal, és szeretnéd használni a német nyelvtudásodat, jelentkezz tolmács munkakörünkbe.

Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező, németül beszélő, talpraesett diákok jelentkezését várjuk.

Feladataid lesznek:

  • Tolmácsolási feladatok szóban és írásban munkaterületen.

Amit kínálunk munkádért cserébe:

  • Magas szintű szakmai fejlődés;
  • Versenyképes bérezés, bruttó 1.400 Ft/óra.

Munkaidő:

  • Változó.

Amit Tőled elvárunk:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, műszaki vagy gazdasági területen!
  • Felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Gyorsan beletanulsz az új munkafolyamatokba.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Műszaki vagy gazdasági alapismeretek.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, akkor jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívd Grétát a +36-20-351-6734-es telefonszámon!

Get Work Trend
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Zalaegerszeg
Zala
Part time
no work experience required
Secondary school

Published on 25.11.2020