Adatvédelmi programvezető

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Adatvédelmi Irodája

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Aegon székház (1091 Budapest, Üllői út 1.)

FELADATOK, melyek Rád várnak:

  • személyes adatok megőrzésével és törlésével kapcsolatos szabályozási környezet menedzselése az Aegon Magyarország Cégcsoportnál
  • az adatok törlésére vonatkozóprogram tervének naprakészen tartása
  • adatvédelemmel kapcsolatos projektek felügyelete, javaslattétel új projektek indítására, különös tekintettel az adattörlésre
  • kapcsolattartás, riportolás az Aegon Group futó adatvédelmi programja felé
  • adatvédelmi projektekben való szakmai részvétel

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz:

  • felsőfokú szakirányú (jogi és vagy közgazdasági) végzettség
  • minimum 2-3 éves projektvezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

ELŐNYT jelent Számodra:

  • GDPR alapos ismerete, tapasztalat adatvédelmi területen
  • szakmai (jogi) angol nyelv felsőfokú ismerete

Amit mi BIZTOSÍTUNK:

  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • részvételi lehetőség innovatív projektekben
  • egy jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • támogató munkahelyi légkör

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezésedet Karrierportálunkon!

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Budapest
Full time
2 years

Published on 28.02.2020