Adattárház fejlesztő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:
• Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
• Kedvezményes sportolási lehetőség
• Utazás költségeinek részleges megtérítése
• Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
• Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
• Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

FELADATOK:
• Oracle adattárház és üzleti intelligencia rendszerek fejlesztése
• Adattárház tervezés

• Fejlesztési dokumentációk készítése
• Fejlesztői és integrációs tesztelések

CSATLAKOZZ, HA:
• Minimum 3 év Oracle adattárház fejlesztői tapasztalatod van
 Adattárház tervezésben szereztél tapasztalatot
• Megoldás alapú rendszerszemlélet jellemez
• Magas szintű Oracle SQL, illetve PL/SQL ismereted van
• Enterprise Architect, illetve Ticketing rendszer ismerettel rendelkezel (Jira, Cherwell)
• Vettél részt agilis fejlesztésben
• Releváns informatikai végzettséget szereztél

ELŐNYT JELENT:
• Oracle JET fejlesztői ismeret
• OBIEE ismeret
• Banki adattárház fejlesztői tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

• Budapest, XI. kerület

Kérjük,  amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a Jelentkezés gombra!

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 19.02.2021