Adatrögzítés

Feladatok:

  • Dokumentumkezelési feladatok ellátása
  • Ügyfelek adatainak, szerződések típusainak rögzítése banki rendszerben
  • Iktatás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között
  • Heti min. 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1350 Ft/óra diákbér
  • Szakmai tapasztalat szerzése
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Előnyt jelent:

  • Heti 40 óra vállalása
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Budapest
Part time

Published on 11.11.2020