Similar jobs like this one

A régióban piacvezető nemzetközi bankcsoport központi lakossági hitelkockázat-kezelési területe

Adatgazda szakértőt

keres

A munkakör célja:

GDPR megfeleléshez kapcsolódóan adatgazdai feladatok ellátása.

Feladatok:

  • Adatnyilvántartás karbantartása
  • Adatkezelési tájékoztatók karbantartása
  • Jogos érdek esetén érdekmérlegelési teszt elvégzése
  • Adatvédelmi hatásvizsgálat
  • Közös adatkezelői, adatfeldolgozói szerződések szövegezése
  • Hatósági megkeresések esetén adatvédelmi panaszok kivizsgálásában közreműködés
  • Adattörlés megvalósítása, adattörlés tesztelése
  • Adatvédelmi incidens esetén bejelentési kötelezettség, közreműködés az incidens feltárásában
  • Együttműködés az adatvédelmi csoporttal és többi adatgazdával.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági (egyetemi-főiskolai) vagy jogi végzettség
  • lakossági hitelezési és üzleti folyamatok ismerete
  • rendszerszemlélet,
  • kreativitás, kezdeményezőkészség, nyitottság az új megoldásokra
  • precíz önálló munkavégzés
  • magas szintű MS felhasználói és prezentációs technikai ismeretek
  • magabiztos kommunikáció, középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • lakossági hitelezés terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs és cafeteria rendszer
  • személyre szabott fejlesztési lehetőségek
  • nemzetközi kitekintés
  • dinamikus, eredményorientált, a folyamatos fejlődést támogató munkahelyi környezet

Adatgazda Szakértő

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 04.11.2020