ADATFELDOLGOZÓ, MINŐSÉGELLENŐR

NAPI FELADATOK, AMIBEN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Ellenőrződ és feldolgozod a beérkezett adatokat,
  • észreveszed az eltérést, szükség esetén javítod a hibát,
  • az elkészült termékkel kapcsolatos kézi műveleteket végrehajtod,
  • törekszel a hatékony és pontos munkavégzésre,
  • biztosítod a közvetlen munkakörnyezeted rendezett állapotát.

IDEÁLIS MUNKATÁRSUK VAGY, HA:

  • középfokú végzettséged van,
  • adatfeldolgozási tapasztalatot szereztél,
  • felhasználói szintű számítógépes ismereted van,
  • megbízható, precíz a munkavégzésed.

SZÁMUKRA FONTOS MUNKATÁRSAIK:

  • EGÉSZSÉGE - magas fokú egészségügyi intézkedések, rendszeres egészségügyi szűrések, Fitness terem-, strand belépő,
  • ELÉGEDETTSÉGE – korrekt hozzáállás, Kollektív Szerződésünk kedvező feltételei,
  • ÖSSZETARTOZÁSA – telefon előfizetői kedvezmény, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás, kedvezményes étkezési lehetőség, ingyen kávé.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, X. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva tudod leadni a jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Budapest
Full time

Published on 19.02.2021