Account Manager

Klassz irodánkba keressük telesales tapasztalattal rendelkező új kollégánkat

pozícióba.
Amennyiben magadra ismersz az alábbiakban, te leszel a mi emberünk.

Feladatok:

  • Online szolgáltatások, hirdetési felületek értékesítése
  • Megrendelések generálása
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolattartás
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő, komplex hirdetési ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása ügyfelekkel, szerződéskötés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Telesales tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • CRM rendszer ismerete előny

Amit ajánlunk:

  • Tagja lehetsz vidám és jófej csapatunknak, a napi humor biztos nem marad el :)
  • Érdeklődésed szerint részt vehetsz különböző szabadidős vagy sport programjainkon
  • Változatos feladatok mellett betekintést nyerhetsz a marketing és a HR világába
  • Fejlődési lehetőség egy kiváló csapatban
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Ha érdekelnek az újdonságok, szívesen tanulsz, akkor ez egy neked való pozíció!

Budapest
Full time
1 year

Published on 27.02.2020