Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EMC Expert

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.10.10.
Jelentkezési határidő: 2018.10.24.
Hirdetés azonosító: 1967413

EMC Expert

Budapesti autóipari gyártó partnerünk keresi következő munkatársát EMC Expert pozícióba.

Az EMC Expert főbb feladatai:

  • EMC-vel kapcsolatos tanácsadás hardverfejlesztési projektek kapcsán
  • EMC kockázatok nyomonkövetése
  • Együttműködés az EMC Design mérnökökkel

Az EMC Experttel szemben támasztott elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy egyéb releváns végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • EMC tervezésben és kockázatkezelésben szerzett tapasztalat
  • EMC szimulációkban szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

A munkakör betöltésénél előnyt jelenthet:

  • Autóipari tapasztalat

Amennyiben a lehetőség felkeltette a figyelmét, akkor jelentkezzen angol vagy magyar nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon.

Ha esetleg nem ez az állás amit Ön keres, de tudunk segíteni Önnek a megfelelő állás megtalálásában, akkor keressen minket bátran telefonon vagy e-mailben.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre