Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elveszett poggyász ügyintéző

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 69 napja lejárt

Munkatársat keresünk elveszett poggyász ügyintéző pozícióba, teljes munkaidőbe, valamint 6 órás részmunkaidőbe.

Téged keresünk,

  • ha vonz a repülőtér és a repülőteret működtető emberek élete
  • rendelkezel középfokú végzettséggel
  • jól beszélsz angolul
  • szeretsz és tudsz is problémát megoldani és mindezt udvariasan teszed
  • megbízható vagy és rugalmas, nagyfokú precizitás és megbízhatóság jellemez
  • büntetlen előéletű vagy

Feladataid lesznek:

  • részvétel a Wizzair mellett, számos további légitársaság - Air France, KLM, Emirates Airlines, Air China, Finnair, TAP stb. - földi utaskiszolgálásában
  • poggyász-rendellenességek és talált tárgyak kezelése
  • utasok tájékoztatása

Amit kínálunk

  • kiemelkedően jó nyelvtanulási és -gyakorlási lehetőséget: a világ minden tájáról származó emberekkel találkozhatsz nap mint nap
  • egy komoly, jó nevű munkahely, ahol sok tapasztalatot szerezhetsz problémamegoldás, kommunikáció, egyéni feladatok és csapatmunka terén
  • nagyon összetartó, színes csapatot
  • beosztás függvényében transzfer az otthonod és a reptér közt vagy utazási költségtérítés
  • fejlődési lehetőség: igyekezeted és teljesítményed alapján pár hónap alatt összetettebb feladatokat kaphatsz
  • fix havi alapbéred mellett teljesítménybér és cafeteria.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Birnbauer Nórát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre