Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elszámolás Munkatárs

  • Company_icon Sprinter Futárszolgálat Kft.
  • Location_icon IX. kerület, Pest, Budapest
  • A hirdetés 98 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

Elszámolás Munkatársat

keresünk

Feladatok:

  • Fuvarlevelek, futárlisták feldolgozása a cég informatikai rendszerében
  • Napi elszámolások ellenőrzése
  • Okmánykezelés
  • Havi, kétheti alvállalkozói elszámolások elkészítése
  • Napi ügyintézések
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • A Microsoft Office Excel, Word magabiztos használata
  • Pontos, precíz személyiség
  • Önálló munkavégzés

 Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • Adminisztratív vagy pénzügy munkában szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fix, kiszámítható munkahely
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Céges busz
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a megjelenéstől számított 2 héten belül. A tárgy rovatba kérjük feltüntetni: „elszámolási munkatárs”

Helyek IX. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre