Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Első eladó - Budapest, X. kerület

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Első eladó

A Takko Fashion 17 országban, közel 1900 üzletével Európa egyik legeredményesebb ruházati kiskereskedelmi lánca, amely a minőséget és megfelelő ár-érték arányt kereső vásárlók számára nyújt aktuális mindennapi viseleteket. A Takko Fashion az ismert trendeket követve kínál kényelmes, hordható és a vásárlók mindennapjaihoz igazodó ruházatot. A kiváló ár-érték arány elérése érdekében egyértelmű célunk, hogy üzleteinkben vonzó vásárlási élmény keretében egyesítsük a magas minőséget képviselő termékeket és a kedvező ajánlatokat.

Olyan munkatársakat keresünk, akik szakmaiságukkal, nyitottságukkal és lelkesedésükkel hozzájárulnának további sikereinkhez.

Amit kínálunk:

  • vonzó munkakörnyezet egy nemzetközi vállalatnál
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • folyamatos képzés

Feladatok:

  • az üzlet működési folyamatainak fenntartása
  • az üzlet személyzetének irányítása, ellenőrzése
  • a napi folyamatokban való aktív részvétel

Elvárások:

  • kereskedelmi végzettség
  • csapatszellem, motiváció és rugalmasság
  • barátságos viselkedés a vevőkkel, munkatársakkal
  • divat iránti érdeklődés

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Ajánlat típusa: Teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük jelentkezzen hozzánk.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre