www.cvonline.hu

Előmunkás (Győr)

  • A hirdetés 55 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Pályamukás/előmunkás

Helység
Győr
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a munkáscsapat irányítása, a kiadott feladatok (felújítási, karbantartási, stb.) végzése során a technológiai, munkavédelmi szabályok, utasítások betartatása mellett
  • a munka előírásszerű kivitelezése, a technológia, munkavédelmi, tűzvédelmi és tulajdonvédelmi előírások betartása mellett
  • műszaki, technológiai utasítások alapján al- és felépítményi hiányosságok szakszerű helyreállításának irányítása, kivitelezése

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség,
  • középfokú vasúti szakképesítés
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Vasúti munkavezető, Vonalgondozó vizsga
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • vasúti menetkedvezmény
  • cafeteria

2017.12.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Hollósi Lászlóné 22/315-271 / 02/41-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.12.01.