Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Előkészítő-projekt mérnök

PBS International Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.12.04.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

professional business solutions

Megye:

Pest megye

A pozíció leírása:

Nyugat-Pest megyei Megbízónk számára keresünk azonnali munkakezdéssel, betanulási és továbbképzési lehetőséggel, kizárólag hosszú távú munkát kereső mélyépítésben releváns szakmai tapasztalattal rendelkező előkészítő projekt mérnök kollégát.

Feladatkör, felelősségek:

Elvégzendő feladatok előkészítő/projekt mérnökként: • Ajánlatkérések és a vonatkozó dokumentációk felülvizsgálata, véleményezése, műszaki megoldás (technológia) meghatározása és egyéb felmerülő kérdések tisztázása. • Helyszíni szemle igény szerint. • Generál kivitelezői feladat esetén a projekt munkaegységekre, munkacsoportokra való felosztása, ezek kapcsolódási pontjainak meghatározása, a teljes körűség biztosítása, ellenőrzése. • Minden egyes munkaegységre-munkacsoportra minimum 3 alvállalkozói árajánlat bekérése, ezen ajánlatok teljes körűségének ellenőrzése. • Új alvállalkozók minősítése. • A saját profilú feladatok technologizálása, anyag- és kapacitásigények meghatározása, ütemtervek készítése. • Igény esetén számítások, tervek (rajzi állomány) készítése, egyeztetések. • Kalkulációhoz szükséges adatok bekérése (ajánlatkérések). • Kalkuláció összeállítása, egyeztetések, aktualizálások, vonatkozó dokumentációk elkészítése és archiválása. • Ajánlat elkészítése, elküldése (Ajánlati feltételrendszer ellenőrzése kiadás előtt). • Kapcsolatfelvétel az ajánlatkérővel a kiadott ajánlattal kapcsolatban, benyomások, reakciók rögzítése és kiértékelése. • Ajánlat utógondozása a megpályázott munka elnyerése érdekében, esetleges árlejtés, technológiai módosítás. • A kiértékelésből a konzekvenciák levonása, javaslattételek, dokumentálás, archiválás. • Az előkalkuláció igazítása a szerződés feltételeihez szerződéskötés után 1 héten belül. • Állapot felmérési dokumentum elkészítése a munka megkezdése előtt, archiválás. • TU, MMT adaptálás, kidolgozása projektre. • Az elkészült szerkezetekről folyamatosan megvalósulási dokumentáció (rajzi állomány) készítése. • Utókalkulációt követően a konzekvenciák levonása, egyeztetések, ha szükséges javaslattétel a normák felülvizsgálatára.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú, építőmérnöki, vagy bányamérnöki, esetleg gépészmérnöki végzettség. • Angol vagy német nyelvismeret előny, de nem feltétel. • Legalább 3 éves szakirányú (mélyépítésben szerzett) tapasztalat. • Speciális mélyépítésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel. • B kategóriás jogosítvány. • Microsoft Office ismeret. • Jó szervező és megoldó képesség. • „Hogyan lehet és nem a miért nem csináltam meg” attitűd.

Nyelvtudás:

Angol vagy német nyelvismeret.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 1990-ben alakult magyar tulajdonú vállalkozás, amely napjainkra a magyarországi mélyépítés meghatározó szereplőjévé fejlődött. Partnereiknek a közműépítés, környezetvédelem, speciális mélyépítés, földmunkák és az útépítés területén komplex megoldásokat nyújt.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre