Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Előkészítő munkalehetőség a XV. kerületben

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: XV. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.10.
Jelentkezési határidő: 2019.06.01.

Betanított fémipari álláslehetőség a XV. kerületben

Rozsdamentes acélcsövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz

betanított fémipari előkészítő munkatársat

 azonnali kezdéssel, hosszú távra.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület.

Feladatok:

  • Alkatrészek előkészítése hegesztéshez, forrasztáshoz
  • Alapanyagok méretre vágása
  • Gyártási dokumentáció kitöltése

Munkaidő:

  • 1 műszakos. hétfőtől-péntekig 7:30-16:00 között

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontos,precíz munkavégzés
  • Előny:Fémipari területen szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • Kezdő fizetés: nettó 160.000 Ft/hó,
  • Második hónaptól: nettó 170.000 Ft/hó
  • Cafetéria: nettó 25.000 Ft/hó negyedik hónaptól kezdődően
  • Teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely

Vagy

  • Nettó 1000Ft/óra.
  • Egyszerűsített foglalkoztatási forma

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra önéletrajza csatolásával.

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre