Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Előkészítő mérnök

  • Az álláshirdetés holnap lejár

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • kivitelezési munkák szervezése, szakmai irányítása
  • pályázatok műszaki előkészítése
  • alvállalkozói munkák ellenőrzése,tevékenységek összehangolása
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • kapcsolattartás tervezőkkel,megrendelőkkel,alvállalkozókkal
  • kiviteli dokumentációk összeállítása
  • projektjelentések, és egyéb beszámolók készítése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • felelős műszaki vezetői jogosultság megléte előnyt jelent
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, pontosság
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word,Exce , AutoCADl )
  • munkabírás
  • problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • tapasztalatszerzési és továbbfejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása
  • főállású határozatlan idejű munkaviszony
Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre