Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Előkészítő adatrögzítő munkatárs

  • Velence-Acél Kft.
  • Kápolnásnyék, Fejér
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Előkészítő adatrögzítő munkatársat

FELADATAI:

  • Tervek részletes megismerése és követése,
  • Tervek alapján a gyártási terv elkészítése és rögzítése a céges szoftveren. (A szoftver használatára, amin dolgozni kell, itt megtanítjuk)
  • Szállítólevelek, számlák nyomtatása.

ELŐNY:

  • Német nyelv kommunikáció szintű aktív ismerete írásban és szóban
  • Műszaki rajz értelmezése olvasása
  • Precíz pontos munkavégzés
  • MS-Office alkalmazások kiváló ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kulturált munkakörülmények,
  • Fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes alapjövedelem
  • Béren kívüli juttatás
Helyek Kápolnásnyék
Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Gépíró, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre