Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ellátási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Nemzetközileg is ismert biztosítócég keres fejlődni vágyó és ambíciókkal teli egyetemi tanulmányokat folytató diák munkatársat heti 25-30 órás munkavégzésre a XIII. kerületben.

Feladatok:

  • Az ellátási termékportfólióba tartozó eszközök, anyagok, szolgáltatások napi szintű kiszolgálásában való aktív részvétel
  • Folyamatok működtetéséhez szükséges statisztikák elkészítése, igazolások kiadása
  • Havi elszámolások elkészítésében való segítségnyújtás
  • Belső ügyfelektől érkező igények fogadása, azok feldolgozása, rendszerben történő rögzítése
  • Szolgáltató partnerek ügyfélszolgálataival való kapcsolattartás, ügyintézés
  • Feladatok túlnyomó többségét a Generali mobil flotta kezelésével kapcsolatos adminisztrativ teendők, belső ügyfelekkel való kapcsolattartás jelenti

Elvárások:

Olyan jelöltet várunk, aki analitikus gondolkodásmóddal és jó kommunkációs készséggel rendelkezik, továbbá aki:
  • Jelenleg felsőfokú tanulmányokat folytat,
  • Számítógépes felhasználói ismeretekkel bír,
  • Jól ismeri és magabiztosan használja a MS Office, Outlook alkalmazásokat,
  • Önállóan tudja végezni a napi szintű rutin feladatokat,
  • Ügyfélorientáltan gondolkodik.

Munkaidő:

  • Január 02-i kezdés
  • Ha hosszabb távban gondolkodsz és legalább heti 25-30 órát tudsz vállalni (lehetőség szerint akár heti 40 órára is nyitottak vagyunk)

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Izgalmas szektorban dolgozhat
  • Igényes munkakörnyezet

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre