Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elemző-szakmai munkatárs

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Pozícióleírás:

Olyan gyakorlati tapasztattal rendelkező adatbázis készítése, statisztikák előállítása, a projekthez kapcsolódó beszámolási tevékenység támogatásához tartozó feladatokat ellátó kollégát keresünk, aki átfogó ismeretekkel rendelkezik a munkaerő-piac területén.

Általános feladatok:

  • Adatbázis készítése, statisztikák előállítása, a projekthez kapcsolódó beszámolási tevékenység támogatása- közreműködés a regionális szakmai rendezvények információigényének kielégítésében,
  • A projekt operatív szintű feladatainak ellátásához igazodva a munkaerőpiac - preferáltan munkáltatókra vonatkozó - elemzése,
  • Nyílt forrású internetes kutatások végzése,
  • Adatszolgáltatási és statisztikai feladatok ellátása,
  • Adatok vezetése előre meghatározott formában,
  • A munkáltatókkal közvetlen kapcsolatban álló projektmunkatársak, illetve projekttel együttműködő szakemberek támogatása, szükség esetén részvétel a látogatási tervek összeállításában,
  • Szakmai beszámolók elkészítésében való közreműködés, riportok alapján,
  • Aktív tanácsadási tevékenységhez munkája során megfelelő információk / adatok biztosítása,
  • Részvétel a projekt megvalósításával kapcsolatos kutatási és értékelési folyamatokban.

Elvárás:

  • Felsőfokú, preferáltan gazdasági végzettség,
  • A munkaerő-piaci ismerete,
  • Elemzésben szerzett min. 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Eredményorientált gondolkodásmód,
  • Kapcsolatteremtő és együttműködési képesség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Haladó szintű ECXEL ismeret.

A feladat elvégzéséhez szükséges kompetenciák:

  • Analitikus gondolkodó,
  • Rendszerszemlélettel bír,
  • Innovatív
  • Együttműködő
  • Kiváló problémamegoldó.

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal - BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSSEL. A tárgyban, kérjük tüntesse fel: „Elemző-szakmai munkatárs

„A Pályázatkiíró tájékoztatja a meghirdetett munkakörre Pályázókat, hogy az álláshirdetésre beadott adatokat, dokumentumokat, mellékelteket személyes adatként kezeli munkaügyi céllal, jogszabályi felhatalmazás alapján üzleti érdekből. A jogszabályi felhatalmazás alapján a Társaság köteles a felettes szerveinek, mint harmadik félnek az adatok továbbítására.  Önnek, mint érintett személynek joga van kérelmezni az adatkezelőtől az Önre vonatkozó személyes adatokhoz való hozzáférést, azok helyesbítését, törlését vagy kezelésének korlátozását, és tiltakozhat az ilyen személyes adatok kezelése ellen, valamint a joga van az adathordozhatósághoz.  Joga van a hozzájárulása bármely időpontban történő visszavonásához. Jelen esetben a Társaság legfeljebb egy évig megőrzi az adatokat.„

Iratkozzon fel állásértesítőre