Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elemző közgazdász

  • BKV Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

BUDAPESTI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
Gazdasági Igazgatóságának Kontrolling Főosztálya

munkakörbe keres munkatársakat

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma),
  • számviteli, pénzügyi ismeretek,
  • 5 év gyakorlati tapasztalat,
  • magas fokú MS Office (Excel, Word, Power Point) ismeretek.

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • SAP CO, FI modul ismerete,
  • nagyvállalati tapasztalat.

Feladatok:

  • társasági kontrolling tevékenység végzése,
  • gazdálkodásra vonatkozó beszámolók elkészítése, havi, negyedéves kontrolling jelentések összeállítása,
  • egyedi kalkulációk, operatív gazdasági elemzési feladatok elvégzése,
  • a Társaság adatszolgáltatási feladatainak szervezése és ellátása,
  • aktív részvétel a standard havi zárási folyamatban.

Elvárások

  • aktív, igényes, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • csapatmunkában való együttműködés,
  • biztos, határozott fellépés,
  • jó kommunikációs- és írásképesség,
  • logikus, analitikus gondolkodás.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások, utazási igazolvány, vállalati üdülők,
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége.

Jelentkezési határidő:

2019. április 30.

Csatolni kérjük:

részletes fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet.

Munkavégzés helye:

Amennyiben szívesen csatlakozna hozzánk, jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal tud. Szakmai önéletrajzát bérigény feltüntetésével kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre