www.cvonline.hu

Élelmiszeripari segédmunkás (Németország)

  • A hirdetés 55 napja lejárt

Élelmiszeripari segédmunkás

Feladatok:

  • segédmunkák elvégzése: gyorsfagyaszott pizza készítés
  • aprólékos, precíz munkavégzés

Elvárások:

  • jó fizikum
  • precizitás
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • fix munka
  • német TB
  • segítséget nyújtunk kiutazásban és szállás keresésében

Jelentkezés módja: Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehetséges a lent megadott email címen.

Munkavégzés helye: Németország

Azonnali kezdéssel, fix munka!

Helyek Németország
Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.27.