Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Élelmiszeripari segédmunkás (Németország) - J.-N.-Sz. m. érdeklődőknek

HSA Kft.
Régió: Németország, Jász-Nagykun-Szolnok, Külföld

Hozzáadva: 2019.10.14.
Jelentkezési határidő: 2019.10.02.

Németországi sushi előállító üzembe munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Élelmiszeripari segédmunkás

Feladatok:

  • Sushi előállításához szükséges munkafolyamatok elvégzése
  • Zöldségpucolás, rizsfőzés, szószok elkészítése
  • Halszeletelés géppel és kézzel
  • Munkavédelmi és higiéniai előírások betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Fizikai teherbírás, jó állóképesség
  • Pontosság, megbízhatóság, utasítások betartása
  • Jó kézügyesség

Előny:

  • Élelmiszeripari, húsipari végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • NYELVTUDÁS NÉLKÜL IS LEHET JELENTKEZNI!
  • Két műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes kereset, 7 EUR/óra
  • Munkaruha biztosítása
  • Szállás és a munkahely közötti utazás biztosítása
  • Lakhatás 20 percre a munkahelytől

Munkavégzés helye:

  • Németország, Kerpen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 202 1480-as telefonszámon keresztül kérhető.

Helyek Németország
Jász-Nagykun-Szolnok
Külföld
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre