Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Élelmiszeripari értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.08.25.

Speciális vegyipari, élelmiszeripari, gyógyszeripari alapanyagok és termékek nagykereskedelmével foglalkozó, Közép- és Kelet-Európában piacvezető nemzetközi ügyfelünk számára keresünk Élelmiszeripar és gyógyszeripar alapanyag értékesítő pozícióba

Pozíció leírása / Job description

Speciális vegyipari, élelmiszeripari, gyógyszeripari alapanyagok és termékek nagykereskedelmével foglalkozó, Közép- és Kelet-Európában piacvezető nemzetközi ügyfelünk számára keresünk Élelmiszeripar és gyógyszeripar alapanyag értékesítő pozícióba értékesítési és releváns ipari ismeretekkel rendelkező, hosszú távon motivált kollégát!
- A képviselt cég termékeinek értékesítése az ország területén
- Folyamatos kapcsolattartás és tárgyalás a meglévő partnerekkel B2B szegmensben
- Új ügyfelek felkutatása, vevői igények felmérése
- Termék- és a kapcsolódó szolgáltatási árajánlatok kidolgozása, szerződések kötése
- Szoros együttműködés a társosztályokkal
- Projektek nyomon követése
- Adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése

Elvárások / Requirements

- Legalább 2-3 év értékesítési tapasztalat gyógyszeripari vagy élelmiszeri alapanyagok területén
- Releváns piacismeret, alapanyagok, vevők és beszállítók ismerete
- Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- Utazás vállalása (főleg Magyarországon, esetenként külföldön)
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Rugalmasság/mobilitás

Amit kínálunk / Offer

- Hosszú távú munkalehetőség
- Rendszeres szakmai képzések belföldön és külföldön egyaránt
- Családias, jó hangulat
- Stabil háttér
- Hosszú távú karrierlehetőség
- Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser
Aktiválás időpontja 2018.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre