Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Élelmiszeripari betanított munka

Human Centrum Kft.
Régió: Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.04.20.
Jelentkezési határidő: 2019.05.15.

Bepillantást nyerhet a bacongyártás rejtelmeibe, ugyanis az elkészült késztermékek kezelésére (szeletelés, csomagolás, dobozolás) várjuk most munkavállalók jelentkezését!

Cégbemutató

Az osztrák tulajdonban lévő élelmiszeripari cég több mint 14 éves múltra tekint vissza. A főleg bacongyártásra specializálódott cég a Magyar Termék védjegy büszke használója, termékeit kis- és nagykereskedelmi vásárlók egyaránt elérhetik.

Feladatok

  • Szalonnák pácolása, formázása, szeletelése, csomagolása automatizált gépsor segítségével

Amit kínálunk

  • Vidéki jelentkezők részére ingyenes szálláshely biztosítása
  • Napi egyszeri ingyenes étkeztetés
  • 30%-os műszakpótlékok
  • Csoportos teljesítménybónusz
  • Negyedévente 10.000 Ft cafeteria
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Elvárások

  • Befejezett 8 általános végzettség
  • Jó állóképesség

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:

Hőgyész, Szakály, Regöly, Pári, Ozora, Iregszemcse, Felsőnyék, Nagyszokoly, Magyarkeszi, Nagykónyi, Értény, Nagyszékely, Tolnanémedi, Simontornya, Pincehely, Dombóvár, Kaposvár, Dalmand

Előnyök

  • Élelmiszeriparban szerzett munkatapasztalat

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Kapcsolattartó:

Draskovics Gyula

Iratkozzon fel állásértesítőre