Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Élelmiszeripari betanított munka szállással

Human Centrum Kft.
Régió: Tamási, Tolna, Zala, Somogy, Baranya, Békés, Bács-Kiskun, Csongrád, Jász-Nagykun-Szolnok, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém

Hozzáadva: 2019.12.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.18.

Az osztrák tulajdonban lévő a bacongyártásra specializálódott húsipari cég a Magyar Termék védjegy büszke használója, termékeit kis- és nagykereskedelmi vásárlók egyaránt elérhetik.

Feladatok:

  • Szalonnák pácolása, formázása, szeletelése, csomagolása automatizált gépsor segítségével

Mindenre betanítjuk

Amit kínálunk:

  • Vidéki jelentkezők részére ingyenes szálláshely biztosítása
  • Napi egyszeri ingyenes étkeztetés
  • 30%-os műszakpótlékok
  • Csoportos teljesítménybónusz
  • Havi maximum 22.000 Ft cafeteria
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Elvárások:

  • Befejezett 8 általános végzettség
  • Jó állóképesség

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:

Hőgyész, Szakály, Regöly, Pári, Ozora, Iregszemcse, Felsőnyék, Nagyszokoly, Magyarkeszi, Nagykónyi, Értény, Nagyszékely, Tolnanémedi, Simontornya, Pincehely, Dombóvár, Kaposvár, Dalmand

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot a "jelentkezem" gombra kattintva! További információt a 0670/452-0802 számon vagy a lenti e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Iratkozzon fel állásértesítőre