Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Élelmezésvezető

  • Konyhaüzemeltetési Kft.
  • Budapest, Érd
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Konyhaüzemeltetési Kft.

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő magyar nagyvállalat

keres

Feladatai:

  • Közétkeztetést biztosító főzőkonyhában napi menü szerinti ételek előállításának, kiszállításának szervezése
  • Az ételek előállításával kapcsolatban: a korszerű táplálkozási előírások szerinti ételkészítés irányítása, alapanyag rendelések lebonyolítása, anyagkönyvelés, nyersanyag kiszabás, létszám kezelés, élelmezési program naprakész használata.
  • Konyhai folyamatok, munkavállalók irányítása, a főzőkonyha HACCP szerinti működtetésének biztosítása
  • A konyha eszközeinek időszakonkénti felmérése
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel
  • Hatósági előírások betartása, betartatása
  • Időszaki elszámolások készítése

Elvárások:

  • Szakirányú élelmezésvezetői, vagy vendéglátó ipari végzettség, közétkeztetésben szerzett gyakorlattal
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Gyakorlatias, határozott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • dietetikus szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Budapest, Érd

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajza megküldésével

Helyek Budapest
Érd
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Catering munkatárs
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre