Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Elektrotechnikus / Karbantartó villamosmérnök (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Pozíció leírása:

A termelő gépek (öntő-, megmunkáló gépek, robotok, célgépek) folyamatos működésének biztosítása elektromos oldalról;
Hibafeltárás és - elhárítás;
Megelőző karbantartási feladatok elvégzése;
PLC programok (Siemens, Omron) írása, módosítása;
Javaslattétel a termelőberendezések hatékonyságának növelésére.

Követelmények:

Min. középfokú/technikusi elektromos végzettség VAGY Villamosmérnöki/Mechatronikai mérnöki végzettség
Öntő és megmunkáló gépek karbantartásában szerzett tapasztalat;
Angol vagy német nyelvtudás (középfokú végzettség esetén előny)

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/306-74-10

Értékelt kvalitások

Rugalmas, önálló
Analitikus gondolkodásmód jellemzi

Helyek Sátoraljaújhely
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre