Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Elektrotechnikus / Elektronikai műszerész (Budapest, XIII. kerület)

  • Unix Autó Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, amely önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. Magasan képzett mérnök csapatunk elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztéssel és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. Kutatás-fejlesztési részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Elektrotechnikus / Elektronikai műszerész
 1139 Budapest XIII. Frangepán u. 55-57.

Feladatok:

  • Automatizált berendezések prototípusainak gyártása, összeszerelése, karbantartása
  • Kábelezés, hibakeresés
  • Alapanyagok beszerzése
  • Fejlesztőmérnökökkel való együttműködés

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (elektrotechnikus, műszerész, mechatronikai technikus)
  • Jó kézügyesség és problémamegoldó képesség
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kábelezési és javítási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Microkontroller programozási tapasztalat
  • Mechatronikai tapasztalat
  • Nyák beültetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Rendszeres teljesítmény-értékelés
  • Változatos feladatok
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő (08.00 – 17.00)
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) küldheted el.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre