Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektrotechnikus (Budapest)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Pest megyei multinacionális piacvezető, higiéniai termékeket előállító partnercégünk részére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

Elektrotechnikus

Amiért érdemes választani minket:

  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális piacvezető cég saját állományában
  • Széles körű karrier lehetőség tapasztalt munkavállalóknak, fiataloknak és pályakezdőknek egyaránt
  • munka környezet
  • Modern technológia

Feladatok:

  • Automatizált gyártósori gépek elektromos karbantartása
  • PLC vezérlők hibaelhárítása
  • Elektromos hibák feltárása, elhárítása
  • Elektronikai meghibásodások dokumentálása
  • Termelési adatok nyomon követésé
  • Folyamat optimalizálás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő belépési bérezés, ami rövid időn belül emelkedik
  • 13.HAVI MUNKABÉR
  • Havi túlóra kifizetés
  • Cafeteria: évi 240.000 Ft
  • Munkába járás támogatása
  • Vállalati buszjárat szinte egész Pest megye területéről
  • Melegétkezés támogatás
  • Munkaruha biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség vagy ahhoz kapcsolódó tapasztalat
  • Alap PLC ismeretek
  • Műszaki affinitás, logikai érzék
  • Alapfokú számitógépes ismerete (Word, Excel),
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség és/vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest keleti agglomerációja

Jelentkezéseket a +36301954487 telefonszámon vagy elektronikusan várjuk! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre