Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektrotechnikai karbantartó

Trenkwalder Kft
Régió: Gönyű

Hozzáadva: 2019.10.18.
Jelentkezési határidő: 2020.08.26.

Győr környékén található, acélfeldolgozás területén tevékenykedő Partnercégünk újonnan induló üzemébe keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

  • Elektronikai rendszerek és berendezések karbantartása, javítása
  • Kapcsoló- és elosztószekrények optimalizálása
  • Hibaelemzés, karbantartási tervek készítése
  • Karbantartási vezető munkájának támogatása
  • Együttműködés a termelési és logisztikai részleg munkatársaival

  • Erősáramú végzettség
  • Üzemzavar és hibaelhárítás területén szerzett karbantartási tapasztalat
  • Villamos rajzok ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség
Előny:
  • Siemens S7 rendszer ismerete

  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • 4 műszakos munkarend

Helyek Gönyű
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Ezek lesznek a feladataid: Autóipari gyártó ber...
Kecskemét

Karbantartó

Fitoland Kereskedelmi és Mezõgazdasági Kft.

A Fitoland kertészet több mint 25 éve foglalkoz...
XXII. kerület, Budapest, Pest

KARBANTARTÓ

Work4you Hungary Recruitment Agency

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk új mu...
Pest, Budapest