Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektronikus karbantartó műszerész

Human Centrum Kft.
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2019.10.17.

Partnercégünk az innovatív megoldásairól ismert Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjjal kitüntetett leányvállalata számára keresünk karbantartókat, elektronikai műszerészeti feladatok ellátásra.

Feladatok:

  • A termelőberendezések, gépek üzemvitelének biztosítása
  • Gépjavítási és karbantartási munkák ellátása
  • Az elvégzett munkák dokumentálása
  • Gépbeállítások, átszerelések elvégzése
  • Rendszeres és megelőző karbantartási feladatok ellátása
  • Az éves karbantartási tervben szereplő kis- és nagyjavítások (szerszám, alkatrész, idő igény felmérése)
  • Tartalék alkatrész felhasználás figyelemmel kísérése és jelzése a vezető részére
  • Kiadott munkák, javítások határidőre, jó minőségben történő elvégzése

Elvárások:

  • Elektronikai műszerész végzettség
  • Legalább 5 év üzemi karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • PLC rendszerek általános ismerete
  • Alapszintű angolnyelv-tudás
  • Az SAP PM modul ismerete

Amit kínálunk

  • Mindenkori Magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Nemzetközi gyártási munkakörnyezet
  • Kiemelt cafeteria juttatási rendszer
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
  • Versenyképes munkabér
  • Csapatban történő munkavégzés

Jelentkezéséhez kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot. Munkatársaink pár napon belül keresni fogják Önt a megadott elérhetőségeken. További információk a 06-70/452-9046-os telefonszámon, vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek IX. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre