Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektronikai tervező (B96ET)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Elektronikai tervező

Partnercégünk közel 40 éve ismert, stabil hátterű mérnöki vállalat az automatizálás és elektronikai ipar területén.

Pozíció azonosító: B96ET
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • A legnagyobb autógyártók részére készülő világszínvonalú projektekben való részvétel
  • Elektromos hajtáslánccal kapcsolatos témakörök (teljesítményelektronika)
  • Elektronikai tervezés
  • PCB tervezés
  • Elektronikai mérés, tesztelés
  • Elektronikai szimuláció

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Elektronikai tervezési és gyártási folyamat ismerete
  • EDA / ECAD ismeretek
  • Előny: szimulációs eszközök, Matlab, Simulink ismerete
  • Előny: teljesítményelektronikai ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német tudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precízitás, agilis hozzáállás

Egyéb információ

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz, világszínvonalú környezetben
  • Lendület: dinamikusan fejlődő csapat, no bürokrácia
  • Kiváló munkakörnyezet: Újbuda egyik legkorszerűbb irodaháza
  • Biztos munkahely: stabil, erős háttér
  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai képzések

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Energetika / Villamosság > Energetikai mérnök, Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre