Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Elektronikai technikus - Tatabánya (Referenciaszám: CSZS-2301)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.11.23.
Jelentkezési határidő: 2018.12.22.
Hirdetés azonosító: 1358128

Feladatok:

  • Elektromos rendszerek technikai ismerete
    • Támogatja az új berendezések telepítését, segíti a beállítást és hibakeresést a validáció előkészítésében
    • Tanulmányozza és megismeri a termelési folyamatok segédberendezéseit
  • Folyamat teljesítmény / támogatás
    • Támogatást nyújt a termelési célkitűzések elérésének érdekében
    • Rendszeresen ellenőrzi a gépek állapotát a termelési területeken. Figyeli a trendeket és keresi a fejlesztési igényeket.
  • Javasol és kivitelez projekteket, melyek javítják a folyamat hatékonyságát és minőségét.
  • Felügyelet biztosítása az alkatrész raktárban és a karbantartó műhelyben
    • Szükség esetén a termelést ellátja pótalkatrésszel
    • Szükség esetén belépést biztosít a karbantartó műhelybe

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns munkatapasztalat
  • Tapasztalat elektronikai rendszerek javításában és karbantartásában, legalább minimális PLC ismeret
  • Nagysorozatú termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • Képesség új rendszerek és berendezések használatának gyors elsajátítására
  • Tapasztalat elektromos problémák megoldásában
  • Gépek biztonságtechnikai előírásainak alap szintű ismerete
  • Proaktivitás és jó munkaidő beosztási képesség
  • Számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • Technikus végzettség
  • Berendezések, folyamatok telepítésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat karbantartáshoz szükséges eszközök használatában
  • Siemens vagy Schneider PLC rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • Alap szintű angol nyelvtudás, képesség angol nyelvű utasítások értelmezésére, valamint egyszerűbb ötletek kommunikálására

A munkáltató ajánlata:

  • Fejlődési - előrelépési lehetőség (tréning és képzési lehetőségek)
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (cafetéria, bónusz rendszer)
  • Barátságos, munkavállaló központú környezet
  • Ingyenes buszjárat
  • Étkezés, sportolás támogatása
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, egészséges és biztonságos munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Tatabánya - Környe Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ egyik vezető gyógyászati eszközöket, berendezéseket és reagenseket gyártó orvos technológiai cégéhez toboroz és közvetít munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-2301-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre