Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Elektronikai technikus /hétfőtől péntekig/ - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2020.01.31.
Jelentkezési határidő: 2020.02.20.

Feladatok:

  • Karbantartási műveletek megvalósítása a megelőző karbantartási munkafolyamatok során
  • A tesztberendezés meghibásodása esetén a karbantartási feladatok ellátása
  • A tesztberendezés figyelése a potenciális hibák észlelése érdekében
  • A teszterek folyamatképességének fenntartása a műveleti utasítások alapján
  • A teszterek alkatrészeinek, egységeinek szerelése, feljavítása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 1 műszakos munkarend vállalása hétfőtől-péntekig
  • Analóg és digitális elektronikai alkatrész ismeretek
  • Analóg és digitális áramkör ismeretek
  • Villamos méréstechnikai ismeretek
  • Pneumatika, mechanikai ismeretek

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Elektronikai technikus végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér, amely a műszakpótlékok mellett további karrierbónusszal egészül ki
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Modern munkaeszközök, munkakörülmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye: Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre