Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektronikai Műszerész

  • Kelly Services
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Elektronikai műszerész

munkatársakat keresünk Budapestre, 11.kerületbe!

Feladatok:

  • Egyedi és kis sorozatú gyártások során villamos szerelések, kábelezések
  • Vezérlőszekrények gyenge és erősáramú szerelése a megadott dokumentációk és fejlesztőmérnöki utasítások alapján
  • Kisméretű villamos részegységek bemérése és tesztelése
  • A fejlesztési folyamatok segítése és támogatása a prototípus gyártások során

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (elsősorban elektronikai technikus, villanyszerelő)
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • 1 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Munkába állás: azonnal
  • Egyedi gyártás, változatos munkarend
  • Modern gépek, tiszta munkakörnyezet
  • Zárható szekrény, munkaruha és vadiúj szerszámok már az első munkanaptól
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások: BKV bérlet, cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Műszerész, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre