Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektronikai műszerész

HSA Kft.
Régió: Békés

Hozzáadva: 2019.09.28.
Jelentkezési határidő: 2019.09.29.

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség (elektronikai műszerész)

Feladatok:

  • Egyszerű programozási feladatok
  • Mechanikai átépítések

Előny:

  • Német vagy angol nyelv ismerete; kommunikáció szintű használata

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Békés
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre