Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektronikai műszerész

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.
Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.
A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség (elektronikai műszerész)

Feladatok:

  • Egyszerű programozási feladatok
  • Mechanikai átépítések

Előny:

  • Német vagy angol nyelv ismerete/kommunikáció szintű használata

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével elektronikusan küldheti, vagy:

Boschung EJT Kft. 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Helyek Dévaványa
Békés
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Műszerész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre