Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektronikai műszerész

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Csongrád, Szeged
  • A hirdetés 5 napja lejárt

MÁv-csoport

ELEKTRONIKAI MŰSZERÉSZ

munkatársat keresünk

Szívesen vennél részt új technológiák megismerésében? Jártas vagy műszaki tevékenységek lebonyolításában?

Csatlakozz csapatunkhoz! Ha érdekelnek a részletek olvass tovább és jelentkezz a szegedi telephelyünkre mihamarabb!

Feladatok

  • elektronikai berendezések javítása
  • közbenső mérések végzése (villamos mérő- és vezérlőberendezések részegységei javítási igényeinek meghatározásához)
  • működési próbák tartása, miközben ellenőrzéseket és beállításokat végez
  • alkatrészek és berendezések azonosítása, dokumentálás elvégzése
  • vasúti járművek fékszerkezeti elemeinek és futóműveinek javítása, karbantartása
  • vasúti járművek valamennyi villamos és mechanikus szerkezeti elemeinek, belső berendezéseinek javítása, karbantartása
  • korszerű és hagyományos dízel motorok javítása és karbantartásai

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakmunkás végzettség (villamosipari, villamossági, műszerész, villanyszerelő)
  • orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • szakmai fejlődés biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900 Ft/év)
  • a havi alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási
  • kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon

Munkavégzés helye
Szeged

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Császi Fruzsina Kitti 30/581-4352

2019. április 30.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Csongrád
Szeged
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Műszerész, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre