Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektronikai műszerész / technikus

  • Szakmunkásállások.hu
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

XI. kerületi telephellyel rendelkező céghez keresünk új munkatársakat,

ELEKTRONIKAI MŰSZERÉSZ / TECHNIKUS

munkakörre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • egyedi és kis sorozatú gyártások során villamos szerelések, kábelezések
  • vezérlőszekrények gyenge és erősáramú szerelése a megadott dokumentációk és fejlesztőmérnöki utasítások alapján
  • kisméretű villamos részegységek bemérése és tesztelése
  • a fejlesztési folyamatok segítése és támogatása a prototípus gyártások során

Előny:

Középfokú műszaki végzettség (elsősorban elektronikai technikus, villanyszerelő)

Munkaidő:

  • - 7:00-15:45 hétfőtől-péntekig
  • + Túlóra lehetőség

Jelentkezés elektronikusan vagy telefonon lehetséges : 70/882 9500.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre