Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszerész (Budapest XI. kerület)

Trenkwalder Kft
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2019.11.06.

Partnerünk saját állományába keresünk új kollégákat 1 műszakos munkarendbe, az alábbi pozícióba:

  • szerelések, kábelezések elvégzése műszaki rajzok alapján
  • részegységek bemérése, tesztelése
  • berendezések végszerelése
  • fejlesztési folyamatok támogatása

  • elektroműszerész, elektronikai műszerész vagy technikus végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • összeszerelésben, egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

  • határozatlan idejű szerződés
  • stabil vállalati háttér
  • modern munkakörülmények, legújabb eszközök
  • kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • egyéni fejlődés támogatása
  • tudáshoz, tapasztalathoz igazodó fix bér + cafetéria
Egyéb információ:
  • 1 műszakos munkarend: H-P 7:00-15:45
  • munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre