www.cvonline.hu

Elektronikai folyamatmérnök

  • A hirdetés 952 napja lejárt
Budapest határában lévő nemzetközi elektronikai gyártó cég részére keresünk Elektronikai folyamatmérnök kollégát.

Feladatok:
  • Az SMT - szériagyártás önálló folyamatmérnöki felügyelete;
  • Részvétel a folyamattervezésben, a gyártásbevezetésben és a mintagyártásokban;
  • A karbantartások megtervezése és felügyelete;
  • Állandó folyamatfejlesztés.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség;
  • Elektronikai gyártásban szerzett minimum 4 év tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás;
  • Előny az autóipari és minőségtervezési tapasztalat;
  • LEAN gyártási ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Pest megye
Kapcsolat:
A magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Helyek Pécel
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol