Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektroműszerész

  • Work Force Kft.
  • Baranya
  • A hirdetés 81 napja lejárt

Multinacionális cégcsoport hazai leányvállalat termelési osztályára keres munkatársakat
      Elektroműszerész       pozícióba.

Feladatok:

  • A termelésben található gépek, berendezések villamos karbantartása, javítása
  • A gépcsoportok paramétereinek beállítása, aktualizálása
  • Gépek villamos telepítése, beüzemelése
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása

Elvárások/ Követelmények:

  • Gyengeáramú, villamos szakirányú érettségizett szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzok, dokumentumok kezelése
  • PLC programozási ismeret
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Csapatmunka, erős motiváció a folyamatos fejlődésre

Előny:

  • Simatic S5 és S7 PLC-k ismerete, használata
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőségek

Nyelvek

magyar Anyanyelvi

Bővebb tájékoztatás, jelentkezés:

E-mail cím megjelenítése, email címen, vagy a +36-20/251-3353 telefonon

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.02.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre