Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Elektroműszerész

Trenkwalder Kft
Régió: Somogy

Hozzáadva: 2019.04.19.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

Somogy megyei partnerécgünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

  • A műszaki problémák kezelése az ipari mérnökséggel együttműködésben
  • Alkatrészek minőségével, illetve mennyiségével kapcsolatos reklamáció
  • A gyártás megkezdésének támogatása
  • A termelésben dolgozó munkatársak oktatása és támogatása
  • Problémamegoldás a standard folyamtokra és termékekre vonatkozóan
  • A termékhibák elemzése kapcsán együttműködés a Quality részleggel
  • A napi hibás termékek javítása

  • Elektronikai végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat előny

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Munkába járási támogatás
  • Dinamikus csapat

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Somogy
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.01.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre