Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ELEKTROMŰSZERÉSZ – SPIERINGS MOBILE CRANES, HOLLAND

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Van tapasztalatod elektronikában, és jó kihívásnak találod, hogy te építsd meg egy toronydaru vezérlőtechnológiáját? Ha a válaszod igen, akkor téged keresünk! Teljes munkaidős

Elektroműszerészek

jelentkezését várjuk a Spierings Mobile Cranes Oss-i gyárába!

Ez a pozíció leginkább az elektromos rendszerek megépítésére, tesztelésére és karbantartására fókuszál, valamint az esetleges hibák megtalálására. Mint elektrotechnikus felelős vagy az elektronikai alkatrészek minél hatékonyabb installálásáért, összeszereléséért és karbantartásáért.

Feladataid:

  • Elektromos alkatrészek összeszerelése
  • Vezetékcsatornák összeszerelése
  • Vezérlő - és elosztópanelek kábelezése, tesztelése és beépítése rajzok és diagramok alapján
  • Specialistákkal való kommunikáció komplex vagy szokatlan meghibásodás esetén
  • Jövőben felmerülhető problémák felismerése
  • Kommunikáció a csoportvezetővel a termelővonalon előforduló késések vagy eredménytelenség esetén
  • Felelősség vállalása a munkaadó által szolgáltatott eszközök használatáért
  • Felelősség az elvégzett munka minőségéért, a munkaterület tisztaságáért és a (tűzvédelmi, környezeti stb.) szabályzat betartásáért

Elvárások:

  • Legalább 2 év releváns technikai tapasztalat elektromosság környezetében
  • B1-B2 szintű angol vagy holland nyelvtudás
  • Pontos, rugalmas munkavégzés, motivált és összpontosított hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Holland bejelentés
  • Rugalmas beosztás
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Szálláslehetőség
  • Képzési lehetőség
  • Fizetésemelés lehetősége
  • Felépíthető szabadnapok
  • Hozzájárulás az ingázás költségeihez
  • Fizetés hetente vagy 4 hetente, a munkavállaló igényeitől függően

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Külföld
Hollandia
Magyarország
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 700000
Elvárt nyelvtudás Angol, Holland
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre